KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12769353

nr 1276 9353

Rolf Swedberg

(1927-2008), Sverige

Oljemålning, "Utblick mot Österlen", Signerad. Olja på duk, 88x104 cm

Rolf Swedberg, född 1927 i Luleå, död 2008, svensk målare och skultör.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

2.400 kr

måndag 23 september 2019
kl 20:47:57

Rolf Swedberg

Läs mer om Rolf Swedberg